Tealium iQ Tag Management (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Profile
jv: Profil

en: Account
jv: Akun
