Tealium iQ Tag Management (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Account
ar: الحساب
