Tealium iQ Tag Management (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: Profile
pt: Perfil

en: Production
pt: Produção

en: Environment
pt: Ambiente

en: Account
pt: Conta
