Tealium iQ Tag Management (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Overview
bg: Обзор

en: Settings
bg: Настройки

en: Profile
bg: Профил

en: Production
bg: Продукт

en: Account
bg: Акаунт
