Tealium iQ Tag Management (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Profile
ca: Perfil

en: Environment
ca: Entorn

en: Account
ca: Compte
