Tealium iQ Tag Management (8.x-2.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Profile
ms: Profil

en: Account
ms: Akaun
