Tealium iQ Tag Management (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Profile
pl: Profil

en: Production
pl: Produkcja

en: Account
pl: Konto
