Tealium iQ Tag Management (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Profile
lt: Profilis

en: Production
lt: Produkcija

en: Account
lt: Paskyra
