TEDxName (all releases) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་མ།

en: Go to previous page
bo: ངོས་སྔོན་མར་ལོག་པ།

en: Go to parent page
bo: ངོས་གོང་མར་ལོག་པ།

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འཇུག་པ།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར

en: n/a
bo: མེད།

en: Last post
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས།

en: Up
bo: གོང་དུ།

en: Forum
bo: གླེང་སྟེགས།

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་པ་སྣོན་པ།

en: Topics
bo: བརྗོད་གཞི།

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Secondary tabs
bo: གདོང་འཛར་ཕེལ་བ།
