TEDxName (all releases) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Go to parent page
de: Gehe zur übergeordneten Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Updated
de: Aktualisiert

en: n/a
de: k.A.

en: Last post
de: Letzter Beitrag

en: Up
de: Nach oben

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar schreiben

en: Topics
de: Themen

en: Posts
de: Beiträge

en: New
de: Neu

en: Next page
de: Nächste Seite

en: Go to first page
de: Zur ersten Seite

en: Go to last page
de: Zur letzten Seite

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Primary tabs
de: Haupt-Reiter

en: Secondary tabs
de: Sekundäre Reiter

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Previous page
de: Vorherige Seite

en: Text Formats
de: Textformate

en: Page @items.current
de: Seite @items.current
