TEDxName (all releases) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Go to previous page
jv: Kaca sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kaca indhunge

en: Go to next page
jv: Kaca terusané

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Last post
jv: Kiriman terakhir

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Up
jv: Munggah

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Topics
jv: Topik-topik

en: Posts
jv: Kiriman

en: Go to first page
jv: Kaca pertama

en: Go to last page
jv: Kaca terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontén utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Text Formats
jv: Format téks
