TEDxName (all releases) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Updated
ca: Actualitzat

en: n/a
ca: n/d

en: Last post
ca: Darrer article

en: Breadcrumb
ca: Fil d'Ariadna

en: Up
ca: Amunt

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: New
ca: Nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
