Telega (create telegram bot) (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Users
ro: Utilizatori

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Messages
ro: Mesaje

en: Session
ro: Sesiune

en: Changed
ro: Schimbat
