Telega (create telegram bot) (8.x-1.13) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List of users
lv: Lietotāju saraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Users
lv: Lietotāji

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Bot
lv: Bots

en: Session
lv: Sesija

en: Changed
lv: Labots

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu
