Telega (create telegram bot) (8.x-1.39) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí
