Telephone Advanced (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Country
fi: Maa

en: Format
fi: Muoto

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Pager
fi: Sivutus

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Default country
fi: Oletusmaa
