Telephone Advanced (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Default country
gu: મૂળભૂત દેશ
