Telephone Advanced (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Enabled
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Country
ja: 国

en: Format
ja: フォーマット

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Mobile
ja: モバイル

en: Pager
ja: ページャー

en: Emergency
ja: 緊急

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Default country
ja: デフォルトの国
