Telephone Advanced (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Country
vi: Quốc gia

en: Format
vi: Định dạng

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Pager
vi: Phân trang

en: Default country
vi: Quốc gia mặc định
