Telephone Advanced (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Country
jv: Negara

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Default country
jv: Jeneng Negara
