Telephone Advanced (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Country
mn: Улс

en: Format
mn: Бүтэц
