Telephone Advanced (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Country
th: ประเทศ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Mobile
th: มือถือ

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Default country
th: ประเทศปกติ
