Telephone Advanced (1.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Country
da: Land

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Formatted
da: Formatteret

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Field types
da: Felttyper

en: Default country
da: Standard land
