Telephone Advanced (1.0.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Type
te: రకం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Country
te: దేశం

en: Format
te: ఆకృతి

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Default country
te: అప్రమేయ దేశం
