Telephone Advanced (1.0.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Country
fr: Pays

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Formatted
fr: Mis en forme

en: Pager
fr: Pagination

en: Emergency
fr: Urgence

en: Field types
fr: Types de champs

en: Default country
fr: Pays par défaut
