Telephone Advanced (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები
