Telephone Advanced (1.0.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Country
lv: Valsts

en: Format
lv: Formāts

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Formatted
lv: Formatēts

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts
