Telephone Advanced (1.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Country
fa: کشور

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Emergency
fa: وضعیت اضطراری

en: Default country
fa: کشورپیشفرض
