Telephone Advanced (1.0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Country
sk: Krajina

en: Format
sk: Formát

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Mobile
sk: Mobil

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Allowed countries
sk: Povolené krajiny

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Field types
sk: Typy polí

en: Default country
sk: Predvolená krajina
