Telephone Advanced (1.1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Country
az: Ölkə

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Pager
az: Peycer

en: Emergency
az: Təcili

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Default country
az: Defolt ölkə
