Telephone Advanced (1.2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Country
hy: Երկիր

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը
