Telephone Advanced (1.2.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Enabled
it: Attivato

en: None
it: Nessuno

en: Country
it: Paese

en: Format
it: Formato

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Formatted
it: Formattato

en: Pager
it: Paginazione

en: Emergency
it: Emergenza

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Default country
it: Paese predefinito
