Telephone Advanced (1.2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Default country
km: ប្រទេស​លំនាំ​ដើម​
