Telephone Advanced (1.2.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Default country
ms: Negara lalai
