Telephone Advanced (1.2.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Country
pl: Państwo

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Allowed countries
pl: Dozwolone kraje

en: Emergency
pl: Awaria

en: Field types
pl: Typy pól

en: Default country
pl: Domyślny kraj
