Telephone Advanced (1.2.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Enabled
ru: Включено

en: None
ru: Нет

en: Country
ru: Страна

en: Format
ru: Формат

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Allowed countries
ru: Разрешить страны

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Field types
ru: Типы полей

en: Default country
ru: Страна по умолчанию
