Telephone Advanced (1.2.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Country
sv: Land

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Formatted
sv: Formaterad

en: Pager
sv: Paginerare

en: Emergency
sv: Nödsituation

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Default country
sv: Förvalt land
