Telephone Advanced (1.2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Country
tr: Ülke

en: Format
tr: Biçim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Default country
tr: Öntanımlı ülke
