Telephone Advanced (1.2.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Country
ar: الدولة

en: Format
ar: التنسيق

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Field types
ar: أنواع الحقل

en: Default country
ar: البلد الافتراضي
