Telephone Advanced (1.2.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Format
bg: Формат

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Default country
bg: Държава по подразбиране
