Telephone Advanced (1.2.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Type
de: Typ

en: Enabled
de: Aktiviert

en: None
de: Keine

en: Country
de: Land

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Mobile
de: Mobil

en: Formatted
de: Formatiert

en: Pager
de: Seitennavigation

en: Emergency
de: Notfall

en: Field types
de: Feldtypen

en: Default country
de: Standard-Land

en: Settings Formatted phone field formatter
de: Einstellungen Anzeigeformat für die formatierte Telefonnummer.

en: Link to phone number
de: Link zur Telefonnummer
