Telephone Advanced (1.2.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Type
et: Liik

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Format
et: Vorming

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Formatted
et: Vormindatud

en: Pager
et: Lehitseja

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Default country
et: Vaikimisi riik
