Telephone Advanced (1.2.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Country
hr: Država

en: Format
hr: Oblik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Default country
hr: Zadana država
