Telephone Advanced (1.2.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Format
ku: فۆرمات

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی
