Telephone Advanced (1.2.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Country
nl: Land

en: Format
nl: Opmaak

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Formatted
nl: Opgemaakt

en: Pager
nl: Paginering

en: Allowed countries
nl: Toegestane landen

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Default country
nl: Standaardland

en: National
nl: Nationaal

en: Allowed types
nl: Toegestane types

en: International
nl: Internationaal

en: Short code
nl: Korte code

en: Fixed line
nl: Vaste lijn

en: Personal number
nl: Persoonlijk nummer

en: Standard rate
nl: Standaardtarief

en: Shared cost
nl: Gedeelde kosten

en: Premium rate
nl: Premiumtarief
