Telephone Advanced (1.2.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Default country
nn: Standard land
