Telephone Advanced (1.2.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Country
oc: País

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Formatted
oc: Formatat

en: Pager
oc: Paginacion

en: Default country
oc: País per defaut
