Telephone Advanced (1.1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Country
ca: País

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Pager
ca: Paginador

en: Emergency
ca: Urgència

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Default country
ca: País predeterminat
