Telephone Advanced (1.1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Country
cy: Gwlad

en: Format
cy: Fformat

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Default country
cy: Gwlad diofyn
