Telephone Advanced (1.1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: None
hu: Nincs

en: Country
hu: Ország

en: Format
hu: Formátum

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Mobile
hu: Mobil

en: Formatted
hu: Formázott

en: Pager
hu: Lapozó

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Default country
hu: Alapértelmezés szerinti ország
